Kurumsal

Biz kimiz?

Firmamız 30 yıllık iş tecrübesiyle inşaat sektöründe farklı ölçeklerde bir çok proje tamamlamıştır. Sektörün her dalında faaliyet göstererek birikimlerini iyi ve anlamlı kullanma konusuna oldukça dikkat etmektedir. Yetişmiş beyin gücü, güçlü işçi kadrosu ile inşaat sektöründe yerini alarak hızlı gelişen mimari tasarımların uygulamasında başarılı bir grafik çizmektedir. İş yaptığı kurumlar ile uyumlu çalışması, mimari ve mühendislik hizmetleri anlamında çözüm ortağı olma mantığını her zaman önde tutmuştur.

Kurumsal çalışma mantığı ile hareket ederek kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Kaliteli iş bitirmenin ana şartı olan; Planlama – Kalifiye İşçi – Finans üçlüsünü iyi koordine ederek sonuca varma noktasında azami dikkat göstermektedir.


Misyon

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan AKS Grup müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Vizyon

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla inşaat sektöründe zirveyi hedefleyen, tüm yenilikleri takip ederek günümüzün olduğu kadar geleceğinde ihtiyaçlarına uygun projeler üreterek modern bir hayat tarzı oluşturmak.

Toplum için güvenli ve çağdaş yaşam ortamlarının oluşturulmasına ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak.

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekanlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız. İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz.